kis-bahcesiBahçeler yalnızca sıcak havalarda değil aynı zamanda kış mevsiminde de büyük öneme sahiptir. Doğayla bütünleşen insanlar ve bahçelerinde bir takım işleri bulunan insanlar için özel kış bahçesi hazırlanmaktadır. Satın alacağınız tenteler kötü hava şartlarına dayanıklı olmalıdır. Aynı zamanda yapınızı dışarıdan gelen tüm zararlı etkenlere karşı korumalıdır. Kurumumuz tarafından planlanan ve belirtilen bölgeye uygulanan “tente” sistemini ekonomik fiyatlarla müşterilerimizle buluştururuz. Ekonomik fiyata satın aldığınız “tente” sistemi aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlamaktadır.

Ekibimiz hizmet vermeye başlamadan önce müşterilerin beklentilerini dinler ve çalışma planını müşteri beklentilerine göre hazırlanır. Bu durumda iş beklentilerinizi karşılayacak şekilde sonuçlanır. Çalışma sürecinde de beklentilerinizde herhangi bir değişiklik olması karşısında kış bahçesi hazırlamakta olan ekibimize isteklerinizi bildirebilirsiniz. Eğer gerçekleşmesi mümkün bir durumsa ekibimiz gerekeni yapar ve “teras kapatma” işlemini müşterilerinin yeni beklentilerine göre şekillendirmeye başlar.

Teras kapatma biraz önce bahsettiğimiz “kış bahçesi” kavramının bir diğer adıdır. Evinizde açık bulan bazı bölümleri soğuk hava şartları, kar, yağmur vb. nedenlerden dolayı bazı günlerde ve kış mevsimlerinde kullanamazsınız. Bu bölümlerde sık sık işiniz olursa yalnızca doğal şartların iyi olduğu durumlarda değil aynı zamanda kötü hava şartlarında da kullanmanız gerekiyorsa teras kapatma hizmetinden yararlanmalısınız. Ekibimiz profesyonel çalışma sürecinin ardından terasınızı kapatır ve 4 mevsim kullanılması için hazır hale getirir. Tente, kış bahçesi, teras kapatma hizmetleri ve daha fazlası için https://www.aksutente.com adresini ziyaret edin.