Firmamızın vizyon olarak hedeflediği tek kural tamamen sorunsuz teslim edilen işlerden oluşan (%100) müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmettir.

– Sektörümüzle ilgili konularda müşterimizi yönlendirmek bilgilendirmek ve çözüm üretmek müşteri memnuniyeti açısından bizim için önemlidir.

-Türkiyenin bir çok bölgesine anlaşmalı kargo ve ambar ile ürünümüz zamanında ve eksiksiz teslim edilmektedir.

– Ürünlerimiz 2 yıl firma garantisi ile siz müşterilerimizi mnemnun etmek ve kalite sunmak biz (Aksu Tente)’ nin başta gelen kurallarındandır.

-Aksu Tente ailesi olarak yaptığımız işlerin arkasında olduğumuzu belirtmek isteriz.

AKSU TENTE ; çalışanı ile kaliteli hizmet anlayışını, yenilikçi düşünceyi ve müşteri odaklı yaklaşımını bir araya getirerek grup sinerjisi yaratmaktadır.

Kurucumuz Sayın Hasan Basmacı’nın söylemiş olduğu gibi, globalleşen dünyanın zorlu rekabet koşulları içerisinde AKSU TENTE halen, gerçek sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanmaktadır. Çalışanlarının gelişim alanlarına yönelik yatırım yapan AKSU TENTE, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için “Doğru İşe, Doğru İnsan” vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratılmıştır.

 • Rekabet koşulları içerisinde açık, adil, dürüst ve mütevazı olmayı ilke edinerek farklılık yaratmayı amaçlayan,


 • İş ortamının getirdiği dayanışma va paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan,


 • Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı,


 • Yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği,


 • Uzun vadeli kariyer gelişim imkanı sunan,

 • bir kurumda çalışmak isteyenler için AKSU TENTE doğru adres demektir.

  AKSU TENTE İnsan Kaynakları , bünyesine katacağı kişileri; çözen, uygulayan, geliştiren ve tüm bunları yaparken “ben” yerine “biz” diyebilen bireylerden seçer.

  Tente ve gölge sistemleri sektörünün öncüsü olan AKSU TENTE 27 yıllık tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışında liderliği hedefliyor. Kullanıcısına özgürlüğü vadeden ALL SEASONS tente, katlanır raylı tentenin yanları Şeffaf Stor tente ve ya katlanır cam ile kapatılarak kış bahçesine dönüştürülebilir. Üstün mekanik aksamları, runcover ve waterblock aplikasyonları ile % 100 su ve hava yalıtımı sağlamaktadır.

  Kurumsal çalışmaları ile çok güçlü bir portföy sahibi olan AKSU TENTE mekanların şekline ve büyüklüğüne göre farklı seçenekler sunuyor. Tüm projelerini kendi bünyesinde imal eden AKSU TENTE müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi vaad ediyor. Ürünleri arasında Klasik Tente, Kasetli Tente, Sunline Pencere Tentesi, All Seasons tente, açılır kapanır tavan sistemleri sunan firma bugüne kadar birçok mimari çalışmada yer almaktadır.

  AKSU TENTE, Storbox tente, Kasetli Tente, Şeffaf Stor tente, All Seasons tente serisi, Kış Bahçesi tentesi, Dekoratif Tente, Art Klasik tente, Maxibox Plus tente, Sunline Pencere Tentesi, Summer House ve T Model Tente koleksiyonları dahilinde, açılır kapanır pergola sistemleri, katlanır raylı tente, açılır kapanır tavan sistemleri, üstün mekanik aksamlar, runcover ve waterblock aplikasyonları ile birçok tente sisteminde faaliyet göstermektedir.